Головна

 

 

 

 

       ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

 

Візитна картка АТ «ВНДІАЕН» - 60 років професійної роботи в галузі насособудування.

Упродовж більш ніж півстоліття колектив інституту створює високоякісне насосне обладнання (майже 800 найменувань насосів), яке експлуатується на багатьох великих енергетичних комплексах атомної та теплової енергетики; на об’єктах нафтової, хімічної, цукрової та харчової промисловості; трубопровідного транспорту нафти й підтримання тиску в нафтових пластах, водозабезпечення й зрошення; при будівельних та гірничорудних роботах, у системах метрополітенів; на аглодоменних та сталеплавильних виробництвах; у тваринницьких комплексах, каналізаційних, комунально-побутових сферах і т.д.

У науково-дослідних лабораторіях та конструкторських підрозділах АТ «ВНДІАЕН» створюються різноманітні відцентрові насоси, що відповідають найвищим сучасним вимогам. Випробування відцентрових насосів проводяться на натурних стендах сучасного випробувального центру.

 

 

Протягом своєї історії інститут неодноразово брав участь у розробках та реалізації Державних і регіональних програм у галузі теплової та атомної енергетики, водного господарства, нафтової та хімічної промисловості. За кордоном наша продукція відома давно, останнім часом інститут розробляє насоси нового покоління для об’єктів атомної та теплової енергетики Китаю, Білорусі та інших країн.

За час своєї діяльності ВНДІАЕН напрацював свій стиль і характер роботи, набув потужного науково-технічного потенціалу. Результати конструкторських та науково-дослідних робіт захищені патентами й свідоцтвами на авторське право.

Інститут має висококваліфіковані інженерні й наукові кадри, сучасні проектно-конструкторські та дослідні лабораторії, що дозволяє оперативно створювати нові зразки насосного обладнання й модернізувати існуючі.

Будучи головною організацією в Україні з питань науково-технічного забезпечення за напрямком «насособудування», упродовж більше 15 років АТ «ВНДІАЕН» у встановленому порядку успішно проходить державну атестацію як наукова установа.

Згідно з відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України АТ «ВНДІАЕН» включений до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, а випробувальний центр інституту – до Державного реєстру наукових об’єктів, які складають національне надбання.

Упродовж ряду років АТ «ВНДІАЕН» вноситься до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.

На базі інституту організований Технічний комітет стандартизації ТК-21 «Насоси динамічні та об’ємні». Крім того, АТ «ВНДІАЕН» є колективним членом Технічного комітету стандартизації ТК-79 «Атомна енергія».

В інституті функціонує система управління якістю, сертифікована згідно з вимогами міжнародних стандартів.

АТ «ВНДІАЕН» затверджений Постачальником з виконання цілого ряду видів профільної діяльності інституту для Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»(ДП «НАЕК «Енергоатом»).

При АТ «ВНДІАЕН» працює філія кафедри прикладної гідроаеромеханіки Сумського державного університету, в якій готуються спеціалісти в галузі насособудування.

За останні роки своєї діяльності інститут був неодноразово відзначений престижними нагородами й дипломами вітчизняних та міжнародних рейтингових оглядів і конкурсів у різних номінаціях.

АТ «ВНДІАЕН» завжди високо цінував інтереси партнерів і споживачів своєї продукції. Зусилля інституту спрямовані на зміцнення існуючих ділових зв’язків і пошук нових партнерів. В основу взаємовідносин закладаються принципи обов’язковості та конкурентноздатності за умов взаєморозуміння на благо спільних інтересів.

У процесі розробки насосного обладнання АТ «ВНДІАЕН» тісно співпрацює з АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» і на даний час бере участь у створенні широкої гами нової продукції для різних галузей промисловості.

 

Генеральний директор

 А.К. Давиденко